O nas słów kilka

Dom wczasowy „Harnaś” w górach Pieninach, to już nie jeden obiekt a duży ośrodek wypoczynkowy. Turystykę prowadzimy nieprzerwanie od 2000 roku. Przez cały ten czas nasz ośrodek odwiedziło nas wiele grup zorganizowanych, tj. zimowiska, zielone szkoły, kolonie letnie oraz zimowe, wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne czy też firmy oraz zloty członków różnych stowarzyszeń, których mogliśmy rozlokować w naszych obiektach mieszczących duże grupy, liczące nawet 60 osób w jednym budynku.

Oczywiście nasz ośrodek to nie tylko duże budynki dla grup, ale i turyści indywidualni, którzy podczas pobytu w Kacwinie zamieszkiwali nasze całoroczne domki w górach.

W naszym ośrodku można liczyć nie tylko na nocleg w Pieninach z wyżywieniem, ale i na zagospodarowanie wolnego czasu grając w siatkówkę, ping-ponga czy piłkarzyki lub też zorganizowanie biesiady z muzyką na żywo w naszej altanie z grillem, w której niejednokrotnie zabawa trwa do rana przy pieczeniu barana.

Przez te wszystkie lata staramy się o to, by Państwo odwiedzając nas jak najlepiej ten czas wspominali. Wszystkie nasze obiekty ciągle modernizujemy, przez co odwiedziny u nas pozwalają na komfortowy wypoczynek w góralskim klimacie.

Serdecznie zapraszamy – Monika i Andrzej Zązel